Logo

Velkoformátový tisk

Naše tisky jsou ve fotografické tiskové kvalitě, které tiskneme na nejmodernějších velkoformátových tiskárnách. Tiskneme na rolový materiál s možností tvarového ořezu.


Materiály:

 • PVC polymerická nebo monomerická fólie
  Jedná se o lesklou samolepicí fólii s čirým, ale také s šedým lepidlem. Tato fólie je velice oblíbená pro svou vysokou kvalitu a je vhodná pro všechny exteriérové tisky na rovné a nebo mírně zaoblené plochy.
 • PVC perforovaná fólie
  Je základním materiálem ve skupině perforovaných okenních materiálů, vhodný pro aplikaci na rovné plochy. Jedná se o okenní fólii hojně využívanou při polepu oken vozů nebo pro polep výloh.
 • Laminační fólie
  Je celá řada laminovacích folií určených jak k interiérovému použití, tak i k exteriérovému použití. Laminace s UV ochranou se využívá převážně k ochraně tisku na polymerické a monomerické fólie, ale na fólii se dá stejně tak i tisknout a využít její vlastnosti – průhlednosti. Pracujeme s laminovací fólií jak lesklou, tak i matnou.
 • Fólie imitace pískovaného skla
  jedná se o speciální fólii, která připomíná pískované sklo. Velice oblíbená metoda je kombinováním s řezanou grafikou, kdy se vyřežou různé nápisy a tvary. Fólie má skvělou vlastnost odstínění přímého pohledu do výlohy, ale přitom stále propouští světlo.
 • Plachtovina (bannerovina)
  Je určen pro široké použití a to jak pro rozměrné bannery, tak pro interiérové aplikace. Díky svému hladkému a speciálně upravenému povrchu dosahují tisky barevné sytosti i přesto, že je povrch matný.
 • Billboardový papír
  Vhodný pro tisk billboardů a tapet. Papír gramáže 115 g/m², modrá zadní strana pro překrytí původního motivu s povrchovou úpravou pro dokonalé nalepení na podklad.

Rádi Vám zpracujeme a vytvoříme GRAFICKÝ NÁVRH.


Chtěli byste více informací nebo spočítat nezávaznou cenovou nabídku?
Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.