Logo

Polepy vozidel

Zhotovujeme reklamní polepy všech druhů osobních, nákladních a užitkových vozidel. Pro polepy aut používáme kvalitní fólie od prověřených dodavatelů.

Reklamu na vozidlo děláme několika způsoby, které lze kombinovat:

 • Samolepicí fólie
  Pro polep vozidel potištěné velkoplošným tiskem využíváme kvalitní fólie od prověřených dodavatelů. Fólie jsou opatřeny ochranou UV laminací, která prodlužuje jejich životnost, zajišťuje ochranu laku proti mechanickému poškození a zachovává barevnou stálost. V případně velkých prolisů a celoplošných polepů se používají samolepicí lité fólie, jejichž životnost je až 10 let.
 • Řezaná reklama
  Polep řezanou reklamou je klasická technologie využívaná pro jednodušší a méně barevné polepy. Do fólie se plotrem vyřežou písmena nebo grafické objekty, které se následně pomocí přenosové fólie umístí na karosérii vozidla. Pracujeme s celou škálou barevných folií včetně reflexních a metalických barev. Řezanou reklamu lze též kombinovat s reklamou tištěnou.
 • Děrovaná fólie
  Průhledná děrovaná fólie je vhodným řešením pro reklamu na zadní okna vozu, polep na skla, výlohy atd. Přes folii je dobře vidět z vozu ven a přesto je polep na pohled hezky čitelný. 
 • Magnetická fólie
  Jedná se o druh reklamy, kterou lze z karoserie vozu kdykoliv sundat a znovu umístit a nedochází tím k žádnému poškození laku. Lze ji využít pro případ krátkodobé, časově omezené reklamy. Vhodné spíše pro drobnou reklamu.

 

Rádi zpracujeme a vytvoříme GRAFICKÝ NÁVRH včetně vizualizace pro Vaši lepší představu.
Samozřejmostí je i APLIKACE celého polepu.

 

Kontaktní formulář

Chtěli byste více informací nebo spočítat nezávaznou cenovou nabídku? Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat