Logo

Polep výloh

Využijte prostoru pro reklamu na skle vaší prodejny. Připravíme výstižný grafický návrh, který následně vytiskneme a profesionálně nainstalujeme. Naše fólie jsou vysoce odolné a díky ochranné UV laminaci mají vysokou barevnou stálost.


Druhy polepů:

 • Tištěná fólie
  Jde o bílou fólii určenou pro potisk, vytisknout na ni lze cokoliv (texty, fotky, barvy, …). Vždy je potřeba počítat s tím, že pozadí fólie je bílé (v u některých druhů fólií šedé) a potisk tedy bude vidět pouze z jedné strany. Tuto fólii lze opatřit matnou nebo lesklou laminací.
 • Řezaná fólie
  Jedná se o barevné fólie, z kterých se plotrem vyřezávají písmena a jednolité tvary. Fólie je celá probarvená, tím pádem se z ní barva nikdy nemůže odřít. Řezanou grafiku na plotru lze stejně tak využít i na tištěnou fólii (využívá se hlavně u grafiky s přechody a stíny)
 • Fólie lamino
  V tomto případě se tiskne barevně na průsvitnou fólii. Chce to počítat s absencí bílé barvy, tudíž barvy nejsou tak syté a fólie je částečně průsvitná a propustí hodně slunečního svitu. I tuto metodu lze kombinovat s řezanou grafikou na plotru.
 • Imitace pískovaného skla
  jedná se o speciální fólii, která připomíná pískované sklo. Velice oblíbená metoda je kombinováním s řezanou grafikou, kdy se vytvoří různé tvary, nápisy a obrazy. Fólie má skvělou vlastnost odstínění přímého pohledu do výlohy a ostrého slunečního svitu, ale přitom stále propouští dostatek světla do vnitřních prostor.

Rádi Vám zpracujeme a vytvoříme GRAFICKÝ NÁVRH. Na přání navrhneme i technické řešení a provedeme INSTALACI.


Chtěli byste více informací nebo spočítat nezávaznou cenovou nabídku?
Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.