Logo

Logo

Na základě konzultace, a vaší představy, navrhneme kvalitní firemní logo přesně na míru.
Finální logo vám dodáme ve všech potřebných formátech pro další použití. Na vyžádání pro vás připravíme také grafický manuál, který ochrání vaše nové logo před nesprávnou publikací.


 • Logo na míru
  Připravíme vám logo na míru tak, aby bylo jedinečné, odpovídalo požadavkům cílové skupiny, propagovalo a zároveň vystihovalo vaši firmu, společnost nebo produkt. Dbáme na to, aby bylo logo čitelné, srozumitelné a snadno zapamatovatelné. Bereme ohled na jeho využití, ať už na reklamních předmětech, tak na autech, billboardech a v online marketingu.
  Při tvorbě loga budeme pečlivě konzultovat vaše představy, cíle, analyzovat vašeho zákazníka a konkurenci.
 • Rebranding/redesign loga
  Někdy mohou nastat situace, kdy je potřeba vaši značku/logo rebrandovat (zmodernizovat). Design jde dopředu a v dnešní době se i ty největší korporátní firmy uchylují k remodernizaci a zjednodušení jejich značky, právě i pro širší využití loga a jeho lepší čitelnost a zapamatovatelnost. I my rádi pomůžeme vašemu stávajícímu logu dát nový ráz a nový moderní vzhled.
 • Logomanuál
  Vytvoříme pro vás dokument, který doplňuje samotný logotyp několika důležitými prvky. V zásadě tento dokument obsahuje pravidla pro práci s logotypem. Manuál udává, jak logo vypadá, jak se má správně používat, jaké používá barvy, jaké písmo, jakou má logo symboliku. Cílem dodržování pravidel logomanuálu je zajistit určitou jednotnost na všech firemních dokumentech a tiskovinách.

Chtěli byste více informací nebo spočítat nezávaznou cenovou nabídku?
Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.